Archiwum kategorii: Fundusze

Fundusze unijne i krajowe na realizację różnorodnych programów rozwojowych współfinansowanych przez z funduszy Unii Europejskiej oraz programy krajowe

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 – 2020 – płatność ONW

program-rozwoju-obszarow-wiejskich

Płatność ONW, czyli dla obszarów z ograniczeniami naturalnymi lub innymi szczególnymi ograniczeniami – oto podstawowe informacje na temat tego wsparcia.

Opublikowano Dotacje dla rolników, Fundusze | Skomentuj

Rybactwo i Morze 2014 – 2020 – Funduszu Morskiego i Rybackiego

PO RYBY 2014 - 2020 http://doplaty-unijne.eu

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi opublikowało harmonogram prac związanych z opracowywanym Programem Operacyjnym Rybactwo i Morze, który realizowany będzie w latach od 2014 do 2020. Związany on jest z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady, które weszło w życie 15.05.2014.

Opublikowano Dotacje dla rolników, Fundusze | Skomentuj

Konkurs dotacji na promocję Funduszy Europejskich

Dopłaty UE Konkurs

Rusza kolejny konkurs, który wyłoni w wesprze finansowo najlepsze projekty, które upowszechniają i promują wykorzystanie środków unijnych. Przewidziany budżet to 4.000.000 zł.

Opublikowano Fundusze | Skomentuj

Senior Travel Hiszpania

Mieszkańcy Unii Europejskiej, którzy ukończyli 55 lat, mogą skorzystać z ciekawej oferty finansowanej przez Hiszpanię oferty turystycznej: Europe Senior Tourism.

Opublikowano Fundusze | Skomentuj

Kolektory słoneczne – dopłaty do 45%

Kolektor słoneczny

Jesienią 2010 ruszy program, dzięki któremu osoby fizyczne i wspólnoty mieszkaniowe będą mogły skorzystać z dopłaty 45% do zakupu kolektorów słonecznych.

Opublikowano Fundusze | Skomentuj

Fundusze unijne – w Polsce wiele wykrytych oszustw

Polska jest krajem, który został wymieniony przez Komisję Europejską jako jeden z tych, w których zanotowano najwięcej oszustw dotyczących płatności bezpośrednich. Nieprawidłowości dotyczą kwoty ponad 1 miliard euro.

Opublikowano Fundusze | Skomentuj

Fundusze unijne na elektrownię wiatrową

Projekty związane z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii mogą liczyć na wsparcie z funduszy unijnych. Dofinansowanie z Unii Europejskiej pozwoli taką inwestycję wcielić w życie.

Opublikowano Fundusze | Skomentuj